Drużyna OKSU 1926 ŻAK F2 ( ROCZNIK 2013) zadebiutowała po raz pierwszym w turnieju sezonu 2020/2021 i pokazała na co ją stać. Bilans meczów – 5 zwycięstw – 1 porażka. Turniej odbywał się na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Nowych Skalmierzycach przy ulicy Mostowej 1.

Podopieczni Trenera Macieja Jakubczyka zmierzyli się z zespołami: Akademia Krecika Ostrów Wlkp., KKS Kalisz (2 drużyny), Pogoń Nowe Skalmierzyce, Prosna Kalisz oraz UKS Kopernik Piotrów.

„Żaki naszego Klubu rozegrały łącznie 6 meczy wygrywając 5 z nich, a 1 przegrywając, strzelając przy tym ponad 20 bramek, a tracąc zaledwie 8.Każdy z zawodników mógł sprawdzić się na różnych pozycjach.Zawodnicy naszego klubu zademonstrowali obecnym na turnieju umiejętności piłkarskie, radość z grania w piłkę, a także okazali bardzo dużą wolę walki angażując się w każdym meczu i walcząc o każdą piłkę.Z turnieju wracają z uśmiechem na twarzy oczekując kolejnych turniejów” – Trener Maciej Jakubczyk.

Klub OKS 1926 reprezentowali: Bielski Franciszek, Ewiak Borys, Fras Samuel, Gawełek Stanisław, Graczyk Piotr, Kolenda Hubert, Laska Krzysztof, Leśnierowski Tomasz, Pieniężny Andrzej, Pawlak Wojciech, Sobczak Kacper, Sobczak Tymon, Urbaniak Oliwier. Trener – Maciej Jakubczyk, Marcin Kolenda.

Zadanie dofinansowanie z budżetu Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski.