Terminarz

 Kolejka 1 – 19-20 sierpnia
 Pauza: Grom Golina, LZS Cielcza.
Prosna Kalisz 3-1 Czarni Dobrzyca 20 sierpnia, 11:00
CKS Zbiersk 4-0 RKS Radliczyce 20 sierpnia, 14:00
Żaki Taczanów 2-2 Gladiatorzy Pieruszyce 20 sierpnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 5-4 WKS Witaszyce 20 sierpnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-4 Szczyt Szczytniki 20 sierpnia, 11:00
 Kolejka 2 – 26-27 sierpnia
 Pauza: RKS Radliczyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
Czarni Dobrzyca 5-1 Szczyt Szczytniki 27 sierpnia, 11:00
WKS Witaszyce 2-0 Jaskiniowiec Rajsko 27 sierpnia, 11:00
Grom Golina 5-2 OKS Ostrów Wielkopolski 27 sierpnia, 16:00
LZS Cielcza 6-2 Żaki Taczanów 27 sierpnia, 15:00
Prosna Kalisz 4-5 CKS Zbiersk 27 sierpnia, 11:00
 Kolejka 3 – 2-3 września
 Pauza: Prosna Kalisz, LZS Cielcza.
CKS Zbiersk 2-1 Czarni Dobrzyca 3 września, 14:00
Żaki Taczanów 1-5 RKS Radliczyce 3 września, 11:00
Szczyt Szczytniki 0-3 WKS Witaszyce 3 września, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 3-3 OKS Ostrów Wielkopolski 22 października, 11:00
Grom Golina 2-0 Jaskiniowiec Rajsko 3 września, 16:00
 Kolejka 4 – 9-10 września
 Pauza: CKS Zbiersk, RKS Radliczyce.
Czarni Dobrzyca 2-3 WKS Witaszyce 10 września, 11:00
Grom Golina 5-0 Szczyt Szczytniki 10 września, 16:00
Gladiatorzy Pieruszyce 7-0 Jaskiniowiec Rajsko 10 września, 16:00
LZS Cielcza 10-0 OKS Ostrów Wielkopolski 10 września, 15:00
Prosna Kalisz 6-0 Żaki Taczanów 9 września, 17:00
 Kolejka 5 – 16-17 września
 Pauza: Czarni Dobrzyca, Prosna Kalisz.
Żaki Taczanów 1-2 CKS Zbiersk 17 września, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 5-3 RKS Radliczyce 17 września, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-1 LZS Cielcza 17 września, 11:00
Szczyt Szczytniki 1-1 Gladiatorzy Pieruszyce 17 września, 11:00
WKS Witaszyce 2-1 Grom Golina 17 września, 11:00
 Kolejka 6 – 23-24 września
 Pauza: CKS Zbiersk, Żaki Taczanów.
Czarni Dobrzyca 4-0 Grom Golina 24 września, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 0-3 WKS Witaszyce 24 września, 16:00
LZS Cielcza 7-0 Szczyt Szczytniki 24 września, 15:00
RKS Radliczyce 1-0 Jaskiniowiec Rajsko 24 września, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 1-2 Prosna Kalisz 24 września, 11:00
 Kolejka 7 – 30 września-1 października
Żaki Taczanów 1-1 Czarni Dobrzyca 1 października, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-1 Prosna Kalisz 1 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 5-3 RKS Radliczyce 1 października, 11:00
WKS Witaszyce 1-2 LZS Cielcza 1 października, 11:00
Grom Golina 1-4 Gladiatorzy Pieruszyce 1 października, 15:30
CKS Zbiersk 6-0 OKS Ostrów Wielkopolski 1 października, 14:00
przerwany po I połowie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
 Kolejka 8 – 7-8 października
 Pauza: OKS Ostrów Wielkopolski, Żaki Taczanów.
Czarni Dobrzyca 4-0 Gladiatorzy Pieruszyce 8 października, 11:00
LZS Cielcza 1-1 Grom Golina 8 października, 15:00
RKS Radliczyce 3-2 WKS Witaszyce 8 października, 11:00
Prosna Kalisz 4-1 Szczyt Szczytniki 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
CKS Zbiersk 1-0 Jaskiniowiec Rajsko 8 października, 14:00
 Kolejka 9 – 14-15 października
 Pauza: Jaskiniowiec Rajsko, Czarni Dobrzyca.
OKS Ostrów Wielkopolski 4-3 Żaki Taczanów 15 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 1-2 CKS Zbiersk 15 października, 11:00
WKS Witaszyce 0-2 Prosna Kalisz 15 października, 18:00
Grom Golina 2-2 RKS Radliczyce 15 października, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-3 LZS Cielcza 15 października, 15:00
 Kolejka 10 – 21-22 października
 Pauza: Szczyt Szczytniki, OKS Ostrów Wielkopolski.
Czarni Dobrzyca 0-0 LZS Cielcza 22 października, 11:00
RKS Radliczyce 4-0 Gladiatorzy Pieruszyce 27 sierpnia, 11:00
Prosna Kalisz 8-2 Grom Golina 22 października, 11:00
CKS Zbiersk 4-0 WKS Witaszyce 22 października, 14:00
Żaki Taczanów 1-1 Jaskiniowiec Rajsko 22 października, 11:00
 Kolejka 11 – 28-29 października
 Pauza: WKS Witaszyce, Jaskiniowiec Rajsko.
OKS Ostrów Wielkopolski 0-3 Czarni Dobrzyca 29 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 2-4 Żaki Taczanów 29 października, 11:00
Grom Golina 1-2 CKS Zbiersk 29 października, 14:30
Gladiatorzy Pieruszyce 2-7 Prosna Kalisz 18 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Cielcza 4-1 RKS Radliczyce 29 października, 14:30
 Kolejka 12 – 4-5 listopada
 Pauza: Szczyt Szczytniki, Grom Golina.
Czarni Dobrzyca 3-3 RKS Radliczyce 5 listopada, 11:00
Prosna Kalisz 3-4 LZS Cielcza 5 listopada, 11:00
CKS Zbiersk 1-0 Gladiatorzy Pieruszyce 5 listopada, 14:00
Żaki Taczanów 0-1 WKS Witaszyce 5 listopada, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-2 Jaskiniowiec Rajsko 5 listopada, 11:00
 Kolejka 13 – 11-12 listopada
 Pauza: WKS Witaszyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
Szczyt Szczytniki 1-0 OKS Ostrów Wielkopolski 12 listopada, 11:00
Grom Golina 5-1 Żaki Taczanów 12 listopada, 14:00
LZS Cielcza 2-1 CKS Zbiersk 12 listopada, 14:00
RKS Radliczyce 1-2 Prosna Kalisz 12 listopada, 11:00
Czarni Dobrzyca 3-2 Jaskiniowiec Rajsko 15 października, 11:00
 Kolejka 14 – 24-25 marca
 Pauza: Grom Golina, LZS Cielcza.
Czarni Dobrzyca 2-4 Prosna Kalisz 29 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Radliczyce 2-2 CKS Zbiersk 25 marca, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-2 Żaki Taczanów 25 marca, 16:00
WKS Witaszyce 6-4 OKS Ostrów Wielkopolski 25 marca, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-2 Jaskiniowiec Rajsko 25 marca, 11:00
 Kolejka 15 – 7-8 kwietnia
 Pauza: RKS Radliczyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
Szczyt Szczytniki 1-0 Czarni Dobrzyca 8 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 2-3 WKS Witaszyce 8 kwietnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-0 Grom Golina 8 kwietnia, 11:00
Żaki Taczanów 0-3 LZS Cielcza 8 kwietnia, 11:00
CKS Zbiersk 3-0 Prosna Kalisz 8 kwietnia, 14:00
 Kolejka 16 – 14-15 kwietnia
 Pauza: LZS Cielcza, Prosna Kalisz.
OKS Ostrów Wielkopolski 3-6 Gladiatorzy Pieruszyce 15 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 0-4 Grom Golina 15 kwietnia, 13:30
Czarni Dobrzyca 0-5 CKS Zbiersk 15 kwietnia, 11:00
RKS Radliczyce 2-0 Żaki Taczanów 15 kwietnia, 16:00
WKS Witaszyce 4-0 Szczyt Szczytniki 15 kwietnia, 16:00
 Kolejka 17 – 21-22 kwietnia
 Pauza: CKS Zbiersk, RKS Radliczyce.
WKS Witaszyce 0-1 Czarni Dobrzyca 22 kwietnia, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-1 Grom Golina 22 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-1 Gladiatorzy Pieruszyce 22 kwietnia, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 3-4 LZS Cielcza 22 kwietnia, 11:00
Żaki Taczanów 1-2 Prosna Kalisz 22 kwietnia, 11:00
 Kolejka 18 – 28-29 kwietnia
 Pauza: Prosna Kalisz, Czarni Dobrzyca.
CKS Zbiersk 3-2 Żaki Taczanów 29 kwietnia, 17:00
RKS Radliczyce 4-4 OKS Ostrów Wielkopolski 29 kwietnia, 11:00
LZS Cielcza 7-1 Jaskiniowiec Rajsko 29 kwietnia, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 2-1 Szczyt Szczytniki 29 kwietnia, 16:00
Grom Golina 1-2 WKS Witaszyce 29 kwietnia, 16:00
 Kolejka 19 – 3 maja
 Pauza: Żaki Taczanów, CKS Zbiersk.
Prosna Kalisz 6-1 OKS Ostrów Wielkopolski 3 maja, 11:00
Grom Golina 3-0 Czarni Dobrzyca 3 maja, 16:00
WKS Witaszyce 4-3 Gladiatorzy Pieruszyce 3 maja, 16:00
Szczyt Szczytniki 0-3 LZS Cielcza 3 maja, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-3 RKS Radliczyce 3 maja, 11:00
 Kolejka 20 – 5-6 maja
OKS Ostrów Wielkopolski 4-0 CKS Zbiersk 6 maja, 11:00
Czarni Dobrzyca 2-0 Żaki Taczanów 6 maja, 11:00
Prosna Kalisz 2-0 Jaskiniowiec Rajsko 6 maja, 11:00
RKS Radliczyce 3-0 Szczyt Szczytniki 6 maja, 11:00
LZS Cielcza 2-0 WKS Witaszyce 6 maja, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 2-3 Grom Golina 6 maja, 16:00
 Kolejka 21 – 12-13 maja
 Pauza: Żaki Taczanów, OKS Ostrów Wielkopolski.
Gladiatorzy Pieruszyce 3-4 Czarni Dobrzyca 13 maja, 16:00
Grom Golina 0-1 LZS Cielcza 13 maja, 16:00
WKS Witaszyce 5-1 RKS Radliczyce 13 maja, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-2 Prosna Kalisz 13 maja, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-5 CKS Zbiersk 13 maja, 11:00
 Kolejka 22 – 19-20 maja
 Pauza: Jaskiniowiec Rajsko, Czarni Dobrzyca.
Żaki Taczanów 0-3 OKS Ostrów Wielkopolski 20 maja, 11:00
CKS Zbiersk 7-2 Szczyt Szczytniki 19 maja, 18:00
Prosna Kalisz 3-1 WKS Witaszyce 20 maja, 11:00
RKS Radliczyce 1-4 Grom Golina 20 maja, 17:00
LZS Cielcza 6-1 Gladiatorzy Pieruszyce 19 maja, 17:30
 Kolejka 23 – 26-27 maja
 Pauza: Szczyt Szczytniki, OKS Ostrów Wielkopolski.
LZS Cielcza 3-0 Czarni Dobrzyca 27 maja, 11:00
Gladiatorzy Pieruszyce 5-2 RKS Radliczyce 27 maja, 16:00
Grom Golina 1-3 Prosna Kalisz 27 maja, 16:00
WKS Witaszyce 6-0 CKS Zbiersk 27 maja, 16:00
Jaskiniowiec Rajsko 2-5 Żaki Taczanów 27 maja, 11:00

 Kolejka 24 – 2-3 czerwca
 Pauza: WKS Witaszyce, Jaskiniowiec Rajsko.
Czarni Dobrzyca 3-1 OKS Ostrów Wielkopolski 3 czerwca, 11:00
Żaki Taczanów 1-0 Szczyt Szczytniki 3 czerwca, 11:00
CKS Zbiersk 2-0 Grom Golina 3 czerwca, 14:00
Prosna Kalisz 3-1 Gladiatorzy Pieruszyce 31 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 11:00) odwołany
RKS Radliczyce 0-3 LZS Cielcza 3 czerwca, 11:00
 Kolejka 25 – 9-10 czerwca
 Pauza: Szczyt Szczytniki, Grom Golina.
RKS Radliczyce Czarni Dobrzyca 10 czerwca, 11:00
LZS Cielcza Prosna Kalisz 9 czerwca, 17:30
Gladiatorzy Pieruszyce CKS Zbiersk 10 czerwca, 16:00
WKS Witaszyce Żaki Taczanów 10 czerwca, 16:00
Jaskiniowiec Rajsko OKS Ostrów Wielkopolski 10 czerwca, 13:30
 Kolejka 26 – 17 czerwca
 Pauza: WKS Witaszyce, Gladiatorzy Pieruszyce.
Jaskiniowiec Rajsko Czarni Dobrzyca
OKS Ostrów Wielkopolski Szczyt Szczytniki
Żaki Taczanów Grom Golina
CKS Zbiersk LZS Cielcza
Prosna Kalisz RKS Radliczyce