Terminarz

OKS Ostrów Wielkopolski 3-1 Sulimirczyk Sulmierzyce 18 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 3-0 Wielkopolanin Siemianice 19 sierpnia, 16:00
Strażak Słupia 3-0 LKS Jankowy 19 sierpnia, 16:00
Sokół Świba 2-1 Zawisza Łęka Opatowska 19 sierpnia, 16:00
Sokół Bralin 0-2 KS Rogaszyce 19 sierpnia, 16:00
Płomień Opatów 1-2 Pelikan Grabów 19 sierpnia, 11:00
 Kolejka 2 – 25-26 sierpnia
 Pauza: OKS Ostrów Wielkopolski.
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 Pelikan Grabów 26 sierpnia, 11:00
KS Rogaszyce 3-1 Płomień Opatów 26 sierpnia, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-1 Sokół Bralin 26 sierpnia, 11:00
LKS Jankowy 1-4 Sokół Świba 25 sierpnia, 16:00
Wielkopolanin Siemianice 3-3 Strażak Słupia 26 sierpnia, 11:00
LZS Czajków 4-4 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 26 sierpnia, 11:00
 Kolejka 3 – 1-2 września
 Pauza: Sulimirczyk Sulmierzyce.
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 4-3 OKS Ostrów Wielkopolski 10 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (1 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (19 września, 17:00) odwołany / w trzecim terminie (18 listopada, 11:00) odwołany
Strażak Słupia 3-0 LZS Czajków 2 września, 16:00
Sokół Świba 5-1 Wielkopolanin Siemianice 1 września, 17:00
Sokół Bralin 1-2 LKS Jankowy 2 września, 16:00
Płomień Opatów 1-0 Zawisza Łęka Opatowska 2 września, 11:00
Pelikan Grabów 1-1 KS Rogaszyce 2 września, 14:00
 Kolejka 4 – 8-9 września
 Pauza: Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski.
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-2 KS Rogaszyce 9 września, 11:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-0 Pelikan Grabów 9 września, 11:00
LKS Jankowy 1-2 Płomień Opatów 9 września, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 3-3 Sokół Bralin 9 września, 11:00
LZS Czajków 3-2 Sokół Świba 9 września, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 3-1 Strażak Słupia 9 września, 11:00
 Kolejka 5 – 15-16 września
 Pauza: Strażak Słupia.
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 4-2 Sulimirczyk Sulmierzyce 16 września, 11:00
Sokół Świba 3-1 OKS Ostrów Wielkopolski 16 września, 16:00
Sokół Bralin 1-2 LZS Czajków 16 września, 16:00
Płomień Opatów 1-2 Wielkopolanin Siemianice 16 września, 11:00
Pelikan Grabów 7-2 LKS Jankowy 16 września, 16:00
KS Rogaszyce 1-0 Zawisza Łęka Opatowska 16 września, 14:00
 Kolejka 6 – 22-23 września
 Pauza: Sokół Świba.
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-3 Zawisza Łęka Opatowska 23 września, 11:00
LKS Jankowy 1-1 KS Rogaszyce 23 września, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 1-4 Pelikan Grabów 23 września, 11:00
LZS Czajków 3-3 Płomień Opatów 23 września, 11:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 0-2 Strażak Słupia 23 września, 11:00
Sokół Bralin 1-2 OKS Ostrów Wielkopolski 23 września, 11:00
 Kolejka 7 – 29-30 września
 Pauza: Sokół Bralin.
Strażak Słupia 2-1 Sulimirczyk Sulmierzyce 30 września, 16:00
Sokół Świba 3-2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 30 września, 16:00
Płomień Opatów 1-3 OKS Ostrów Wielkopolski 30 września, 11:00
Pelikan Grabów 1-0 LZS Czajków 30 września, 16:00
KS Rogaszyce 0-6 Wielkopolanin Siemianice 30 września, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 1-3 LKS Jankowy 30 września, 11:00
 Kolejka 8 – 6-7 października
 Pauza: Płomień Opatów.
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-2 LKS Jankowy 7 października, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 1-2 Zawisza Łęka Opatowska 7 października, 11:00
LZS Czajków 1-2 KS Rogaszyce 7 października, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 1-1 Pelikan Grabów 6 października, 14:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2-1 Sokół Bralin 7 października, 11:00
Strażak Słupia 5-2 Sokół Świba 7 października, 15:30
 Kolejka 9 – 13-14 października
 Pauza: Pelikan Grabów.
Sokół Świba 6-0 Sulimirczyk Sulmierzyce 14 października, 15:30
Sokół Bralin 1-1 Strażak Słupia 14 października, 15:30
Płomień Opatów 1-1 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 14 października, 11:00
KS Rogaszyce 0-2 OKS Ostrów Wielkopolski 14 października, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 0-4 LZS Czajków 14 października, 11:00
LKS Jankowy 4-3 Wielkopolanin Siemianice 14 października, 11:00
 Kolejka 10 – 20-21 października
 Pauza: KS Rogaszyce.
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 Wielkopolanin Siemianice 21 października, 11:00
LZS Czajków 1-2 LKS Jankowy 21 października, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-1 Zawisza Łęka Opatowska 21 października, 11:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1-4 Pelikan Grabów 21 października, 11:00
Strażak Słupia 2-0 Płomień Opatów 21 października, 15:00
Sokół Świba 1-2 Sokół Bralin 21 października, 15:30
 Kolejka 11 – 27-28 października
 Pauza: Zawisza Łęka Opatowska.
Sokół Bralin 4-0 Sulimirczyk Sulmierzyce 28 października, 14:30
Płomień Opatów 3-5 Sokół Świba 28 października, 11:00
Pelikan Grabów 0-1 Strażak Słupia 28 października, 14:30
KS Rogaszyce 0-4 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 28 października, 14:00
LKS Jankowy 1-3 OKS Ostrów Wielkopolski 28 października, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 1-1 LZS Czajków 28 października, 11:00
 Kolejka 12 – 3-4 listopada
 Pauza: LKS Jankowy.
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 LZS Czajków 4 listopada, 11:00
OKS Ostrów Wielkopolski 7-4 Wielkopolanin Siemianice 4 listopada, 11:30
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 3-1 Zawisza Łęka Opatowska 4 listopada, 11:00
Strażak Słupia 2-4 KS Rogaszyce 4 listopada, 13:30
Sokół Świba 1-2 Pelikan Grabów 4 listopada, 13:30
Sokół Bralin 2-1 Płomień Opatów 4 listopada, 13:30
 Kolejka 13 – 10-11 listopada
 Pauza: Wielkopolanin Siemianice.
Płomień Opatów 3-1 Sulimirczyk Sulmierzyce 11 listopada, 11:00
Pelikan Grabów 5-0 Sokół Bralin 11 listopada, 13:30
KS Rogaszyce 3-1 Sokół Świba 11 listopada, 13:30
Zawisza Łęka Opatowska 3-1 Strażak Słupia 11 listopada, 11:00
LKS Jankowy 2-2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 11:00
LZS Czajków 2-2 OKS Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 11:00
 Kolejka 14 – 16-17 marca
 Pauza: LZS Czajków.
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-0 OKS Ostrów Wielkopolski 17 marca, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 0-5 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 17 marca, 11:00
(wo)
na boisku 1-5
LKS Jankowy 3-1 Strażak Słupia 17 marca, 11:00
Zawisza Łęka Opatowska 5-1 Sokół Świba 17 marca, 11:00
KS Rogaszyce 2-2 Sokół Bralin 17 marca, 14:00
Pelikan Grabów 3-0 Płomień Opatów 17 marca, 14:00

 Kolejka 15 – 23-24 marca
 Pauza: OKS Ostrów Wielkopolski.
Pelikan Grabów 2-2 Sulimirczyk Sulmierzyce 24 marca, 14:00
Płomień Opatów 3-0 KS Rogaszyce 24 marca, 11:00
Sokół Bralin 2-0 Zawisza Łęka Opatowska 24 marca, 16:00
Sokół Świba 1-2 LKS Jankowy 24 marca, 16:00
Strażak Słupia 1-0 Wielkopolanin Siemianice 24 marca, 16:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1-1 LZS Czajków 24 marca, 11:00
 Kolejka 16 – 30-31 marca
 Pauza: Sulimirczyk Sulmierzyce.
OKS Ostrów Wielkopolski Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
LZS Czajków Strażak Słupia
Wielkopolanin Siemianice Sokół Świba
LKS Jankowy Sokół Bralin
Zawisza Łęka Opatowska Płomień Opatów
KS Rogaszyce Pelikan Grabów
 Kolejka 17 – 6-7 kwietnia
 Pauza: Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski.
KS Rogaszyce Sulimirczyk Sulmierzyce
Pelikan Grabów Zawisza Łęka Opatowska
Płomień Opatów LKS Jankowy
Sokół Bralin Wielkopolanin Siemianice
Sokół Świba LZS Czajków
Strażak Słupia OKS Ostrów Wielkopolski
 Kolejka 18 – 13-14 kwietnia
 Pauza: Strażak Słupia.
Sulimirczyk Sulmierzyce Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
OKS Ostrów Wielkopolski Sokół Świba
LZS Czajków Sokół Bralin
Wielkopolanin Siemianice Płomień Opatów
LKS Jankowy Pelikan Grabów
Zawisza Łęka Opatowska KS Rogaszyce
 Kolejka 19 – 27-28 kwietnia
 Pauza: Sokół Świba.
OKS Ostrów Wielkopolski Sokół Bralin
Zawisza Łęka Opatowska Sulimirczyk Sulmierzyce
KS Rogaszyce LKS Jankowy
Pelikan Grabów Wielkopolanin Siemianice
Płomień Opatów LZS Czajków
Strażak Słupia Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
 Kolejka 20 – 4-5 maja
 Pauza: Sokół Bralin.
Sulimirczyk Sulmierzyce Strażak Słupia
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski Sokół Świba
OKS Ostrów Wielkopolski Płomień Opatów
LZS Czajków Pelikan Grabów
Wielkopolanin Siemianice KS Rogaszyce
LKS Jankowy Zawisza Łęka Opatowska
 Kolejka 21 – 11-12 maja
 Pauza: Płomień Opatów.
LKS Jankowy Sulimirczyk Sulmierzyce
Zawisza Łęka Opatowska Wielkopolanin Siemianice
KS Rogaszyce LZS Czajków
Pelikan Grabów OKS Ostrów Wielkopolski
Sokół Bralin Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Sokół Świba Strażak Słupia
 Kolejka 22 – 18-19 maja
 Pauza: Pelikan Grabów.
Sulimirczyk Sulmierzyce Sokół Świba
Strażak Słupia Sokół Bralin
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski Płomień Opatów
OKS Ostrów Wielkopolski KS Rogaszyce
LZS Czajków Zawisza Łęka Opatowska
Wielkopolanin Siemianice LKS Jankowy
 Kolejka 23 – 25-26 maja
 Pauza: KS Rogaszyce.
Wielkopolanin Siemianice Sulimirczyk Sulmierzyce
LKS Jankowy LZS Czajków
Zawisza Łęka Opatowska OKS Ostrów Wielkopolski
Pelikan Grabów Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Płomień Opatów Strażak Słupia
Sokół Bralin Sokół Świba
 Kolejka 24 – 1-2 czerwca
 Pauza: Zawisza Łęka Opatowska.
Sulimirczyk Sulmierzyce Sokół Bralin
Sokół Świba Płomień Opatów
Strażak Słupia Pelikan Grabów
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski KS Rogaszyce
OKS Ostrów Wielkopolski LKS Jankowy
LZS Czajków Wielkopolanin Siemianice
 Kolejka 25 – 8-9 czerwca
 Pauza: LKS Jankowy.
LZS Czajków Sulimirczyk Sulmierzyce
Wielkopolanin Siemianice OKS Ostrów Wielkopolski
Zawisza Łęka Opatowska Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
KS Rogaszyce Strażak Słupia
Pelikan Grabów Sokół Świba
Płomień Opatów Sokół Bralin
 Kolejka 26 – 15-16 czerwca
 Pauza: Wielkopolanin Siemianice.
Sulimirczyk Sulmierzyce Płomień Opatów
Sokół Bralin Pelikan Grabów
Sokół Świba KS Rogaszyce
Strażak Słupia Zawisza Łęka Opatowska
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski LKS Jankowy
OKS Ostrów Wielkopolski LZS Czajków